Książki Huldy Clark Skomentuj

Hulda Clark opublikowała w Polsce trzy znakomite książki. Jeśli chcesz wziąć zdrowie we własne ręce, koniecznie je przeczytaj!

Hulda Regehr Clark jest dyplomowanym biologiem (ukończyła studia z wyróżnieniem na Uniwersytecie w Saskatchewan w Kanadzie). Studiowała też na Uniwersytecie McGill oraz na Uniwersytecie Stanu Minnesota, gdzie zajmowała się biofizyką i fizjologią komórki. Ukończyła też studia naturopatii. W 1985 roku opracowała technikę elektronicznego skanowania ludzkiego ciała.

„Kuracja życia”

Książka wydana w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie, to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie. Będziesz zszokowany, kiedy dowiesz się, ile niebezpiecznych i trujących substancji wchłania codziennie Twój organizm.

Że czasem wystarczy wyrzucić na śmietnik dywan wydzielający rakotwórcze toksyny, pozbyć się garnków zatruwających Cię niklem, czy plomb zawierających rtęć, a radykalnie poprawi się stan Twojego zdrowia.

Będziesz zaskoczony tym, że najprawdopodobniej jesteś nosicielem grzybów lub pasożytów. Że niektóre z nich powodują raka. I dowiesz się, jak w prosty i bezpieczny sposób możesz się ich pozbyć.

 „Przepisy i Porady Zdrowotne dr Clark„

To genialne uzupełnienie słynnej „Kuracji Życia”. Koncepcja pożywienia jako lekarstwa to nie jest nic nowego, ale te przepisy to nowość!

Znajdziesz tu pokarmy, które Ci pomogą – nieważne, czy walczysz z wirusem, bakterią bądź pasożytem. Czy cierpisz z powodu zmęczenia, czy gnębią Cię inne niezidentyfikowane dolegliwości.

„Profilaktyka i leczenie wszystkich chorób nowotworowych”

Książka uczy jak chronić się przed nowotworami i mówi jak je niszczyć. Przy użyciu ziół i zappingu. Po to, by wyleczyć – a nie jedynie leczyć – najbardziej przerażającą chorobę naszych czasów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *