Częste pytania

Baterie 9V, kupując nasze urządzenia dajemy baterię rozruchową, która wystarczy na około miesiąc czasu użytkowania potem trzeba ją wymienić.

Baterię wymienia się podważając zaślepkę z włącznikiem, delikatnie pociągnąć  i wyciągnąć ją. Przy kupnie baterii proszę sprawdzić czy mieści się w elektrodach, gdyż niektóre alkaliczne mają ostre krawędzie i są nieco większe niż zwykłe. Polecam kupno najtańszych – Panasonic / Energizer, itd. gdyż są najbardziej ekonomiczne i dają wysokie napięcie.

Biorezonator i zapper nunczako jest bronią „pierwszego rażenia” – wybija pasożyty w ciągu kilku minut i robi to skutecznie…

zarówno bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, jak i wszelkie robaki.

Proszę jednak pamiętać o tym, że prąd nie wszędzie dociera, dlatego też pasożyty, którym uda się przetrwać należy wyelminować środkami na pasożyty.

Jedyne przypadki gdzie nie powinno się stosować zapperów, to w przypadku rozrusznika serca oraz u kobiet w ciąży. 

Z rozrusznikiem sprawa jest oczywista, bowiem zapper jako urządzenie elektryczne może zakłócać jego pracę. 

Jeśli chodzi o kobiety w ciąży to jest ryzyko, że prąd może zaszkodzić małemu organizmowi dziecka. 

Mimo, że dr Hulda Clark nie stwierdziła szkodliwości zappera u kobiet w ciąży, to ja jednak zalecam ostrożność.

dbudować florę bakteryjną można poprzez przyjmowanie probiotyku lub poprzez wprowadzenie do diety prawdziwego nabiału tj. zsiadłę mleko, maślanka, jogurt naturalny, etc.

Biorezonator ma dodatkową funkcję, tzn. jedna elektroda zalana jest sub. orgonem, który wpływa na energetykę ciała i pole Meissnera.