Awokado – doskonały owoc na odchudzanie! Skomentuj

Jednym z najtrudniejszych miejsc na ciele, gdzie chcielibyśmy pozbyć się nadwagi jest obszar brzucha. Jest to trudne, ale jest też dobra wiadomość. Naukowcy odkryli jak sobie z tym problemem poradzić! 

 

Ostatnie badanie opublikowane w Journal of Nutrition wykazało, że kobiety z nadwagą doświadczyły redukcji tłuszczu z brzucha po dodaniu do ich codziennej diety świeżego awokado. Ci uczestnicy badań, którzy nie jedli awokado, doświadczyli znacznie niższego wskaźnika utraty tłuszczu z brzucha.

 

Awokado pomaga zredukować tłuszcz z brzucha

 

Badanie nie tylko potwierdziło to, co wiele osób już wie, że awokado powoduje utratę wagi, ale także ujawniło, że są one szczególnie skuteczne w usuwaniu tłuszczu z brzucha. 

 

Ten owoc jest pełen jednonienasyconych tłuszczów. Zwiększają one zdolność organizmu do spalania tłuszczu po jedzeniu. Pomagają również zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu na brzuchu.

 

Awokado ma mnóstwo składników odżywczych, takich jak witaminy C, E, K, B6, magnez, niacyna i potas. Są również bogate w kwasy tłuszczowe omega 3 i mają wysoką zawartość błonnika. Przyczynia się to do przedłużonego uczucia sytości, co może pomóc w ograniczeniu apetytu.

Oprócz jedzenia awokado, powinno się zastosować dietę zawierającą chude mięso, produkty pełnoziarniste oraz świeże, organiczne owoce i warzywa.

Powinno się również dobrze nawadniać organizm, i regularnie ćwiczyć.

 

Źródło:

naturalhealth365.com

>>ZOBACZ SKLEP>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *