Złoty podział a dom kopułowy. 10

Domy kopułowe są znane i stosowane na świecie. W Polsce prawo nie przewiduje takich domów dlatego Pan Taratajcio stara się o uaktualnienie prawa. Pomysł na dom kopułowy Pana Taratajcio jest ewenementem na skale światową w związku z zastosowanie materiałów, bloczki z perlitu zbrojone prętami bazaltowymi oraz pamięć wody i złoty podział odcinka dają niesamowite parametry. Użycie odmiennej techniki ogrzewania nawet w zimnym klimacie daje efekty, które długo nie będą mogły być przewyższone na płaszczyźnie innowacji.

https://www.youtube.com/watch?v=BM5oetRxL2w
https://www.youtube.com/watch?v=HMXjcGcfhjg&t=7s
https://www.youtube.com/watch?v=yU91LEw2hkQ&t=9s

10 Comments

 1. Chcę taki dom tylko 150m. Potrzeba firmy która zbudowała by go od A do Z ja się nie znam na budowlance.

  1. Brawo! Coś pięknego!

  2. proszę o kontakt na nr. 503 564 515, to może coś się da zrobić:)

   Emilian Majchrowski
 2. a ja chcę mały domek do 35m kw, żyję sam, to mi wystarczy 😉 a gdzie można kupić te materialy, czy już coś wiadomo?

  Maciej Paweł Wojciechowski
  1. Tak wiadomo, musisz skontaktować się z Jankiem Taratajcio, on właśnie wpadł na pomysł dodania do spoiwa żywej wody..

 3. W Polsce nie przewiduje prawo takich domów, ponieważ pejsy chcieli by meczety budować dla swoich a najlepiej hexagramy w kształcie loga dawnego godła żyda Rotschwilda.
  Najlepszym sposobem pominięcia tej bariery jest zaprojektowanie wokoło domu szklarni , potem poinformowanie,że nie ma się środków na jej wykończenie i dom zostaje kopułowy.
  W jednym z filmów umieszczonych na YT przez Marka z Monitora Polskiego jest o tym mowa, bardzo często wypowiada się o nich pewien Projektant, które są już realizowane. Np. Wronki k. Warszawki. Wszelkie opory urzędasów można łatwo pominąć np. projektując ścianę szklarni, której nikt nigdy nie wykańcza a pozwolenie zostało ważne i domek stoi…Wiecie jak jest w JudoPolonii, kto wcześniej wstanie ten rządzi…..

  1. W lutym tego roku uzyskaliśmy zgodę planu zagospodarowania przestrzennego na dopuszczenie innej formy kształtu zabudowy i inną formę dachu, czyli uzyskaliśmy zgodę na postawienie okrągłego domu.

   1. proszę o kontakt, jak Wam się to udało, też chętnie bym skorzystał

    Emilian Majchrowski
 4. A jakie są ceny takiego domu około 120m pod klucz? Tak orientacyjnie bo wiadomo że w zależności od wyposażenia dzięki za podpowiedź

  1. Witamy,
   Prosimy o kontakt pod numerem 575-386-980
   Pozdrawiamy serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *