Detoksyzator 1

Detoksyzator – oczyszczanie organizmu z toksyn

 

Detoksyzator to kolejne, po zapperze, urządzenie zaprojektowane przez Jana Taratajcio. Konstrukcja powstała na bazie generatora Rife’a i oscylatora Lakhovsky’ego z lat 30-tych XX wieku. Służy do neutralizowania toksyn w organizmie. Neutralizuje zarówno toksyczne substancje zatruwające organizm, jak i toksyny pochodzące z rozpadu drobnoustrojów powstałych po zabiegach zapperem.

Detoksyzator – nowa konstrukcja, nowe możliwości

 

Detoksyzator Jana Taratajcio w najnowszej wersji został udoskonalony i usprawniony:

  • zastosowano mniejsze i wygodniejsze w montażu tarcze
  • nowy zasilacz ma dłuższy przewód – 130 cm
  • skrzynka sterownicza została zautomatyzowana – sama odmierza czas pracy trwający 10 minut i sygnałem dźwiękowym informuje o zakończeniu działania
  • zastosowano wygodniejsze i o większym rozstawie stojaki, na których montuje się tarcze.

Detoksyzator – instrukcja montażu


Tarcze detoksyzatora mocujemy na stojakach przykręcając je nakrętkami.


Gruby kabel zakończony kapturkiem (nazywany fajką samochodową) nasuwamy na wystającą z tarczy gwintowaną śrubę. Należy ją dobrze docisnąć, aby nie wypadła w trakcie użytkowania.


Druga tarcza ma na stałe przylutowany kabel (ten z czerwonym kapturkiem), który należy włożyć do gniazdka znajdującego się z tyłu skrzynki sterowniczej. Podobnie podłączamy czarny kabel zasilacza.


Urządzenie włączamy do stanu czuwania metalowym przełącznikiem ustawiając go w pozycji „do góry” – uruchomienie jest sygnalizowane zapaleniem się zielonej diody.


Detoksyzator uruchamiamy naciskając zielony przycisk startera. Na zegarze widać odmierzany czas (od 10 minut w dół). Po tym czasie sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu działania urządzenia.

 


Jak sprawdzić czy detoksyzator działa poprawnie?

Po zmontowaniu całości i uruchomieniu detoksyzatora możemy sprawdzić jego działanie. Wystarczy próbnik elektryczny przysunąć na kilkanaście cm w pobliże tarczy – tej, na której zamontowaliśmy kapturek. Próbnik zaświeci się. Druga tarcza jest ekranem (uziemieniem), więc nie wykazuje żadnych objawów świecenia.


Detoksyzator – zabiegi

Zabiegi przeprowadza się maksymalnie 2 do 3 razy dziennie przez około 7 – 10 dni, bez względu na stan zdrowia i wiek. Oczyszczanie kontynuuje się przez ok. 20 dni. Następnie stosuje się detoksyzator profilaktycznie, 2 – 3 razy w tygodniu.

Tarcze detoksyzatora ustawia się na wysokości klatki piersiowej, bo wtedy efekt przepływu plazmy (oddziaływanie pola elektromagnetycznego) przez ciało jest bardziej skuteczny.

Detoksyzacja organizmu powoduje, że powstaje w nim duża ilość resztek powstałych w wyniku rozpadu dużych ilości grzybów, pleśni i toksyn chemicznych. Organizm może nie nadążać z ich usuwaniem, więc trzeba wspomóc ten proces.

Wskazane są zatem dodatkowo kąpiele w sodzie oczyszczonej. Dajemy jedną torebkę sody oczyszczonej  na wannę i kąpiel przeprowadzamy co drugi, trzeci dzień, 6 razy z rzędu.

Detoksyzatorem można również oczyszczać wodę i żywność. W tym wypadku zmniejszamy odległość między tarczami do 20 – 30 cm i między nimi ustawiamy produkty.

Detoksyzator służy również do oczyszczania pomieszczeń, np. zagrzybionych ścian. W tym wypadku tarcze ustawia się w pobliżu oczyszczanych miejsc w odległości ok. 1 metra od siebie, starając się nie przebywać w ich zasięgu.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

One Comment

Trackbacks and Pingbacks

  1. […] >>ZOBACZ JAK OCZYŚCIĆ ORGANIZM Z TOKSYN […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *