Terapia zapper Skomentuj

Co to jest terapia zapper

Terapia zapper to prosta, elektroniczna metoda usuwania przyczyn wielu chorób. Odkrywczyni tej metody – Hulda Clark – twierdzi, że podstawowe przyczyny chorób to zakażenie organizmu wirusami, bakteriami, grzybami czy pasożytami.

Do tego dochodzi skażenie organizmu toksynami obecnymi nie tylko w żywności, ale też niemal we wszelkich przedmiotach codziennego użytku. Ale jeśli zabije się wirusy, bakterie itd. oraz ograniczy lub wyeliminuje toksyny, to organizm do leczenia ruszy sam.

Hulda Clark pisze na ten temat tak:

„Najbardziej obiecującym odkryciem … jest skuteczność zwalczania wirusów, bakterii i pasożytów za pomocą prądu elektrycznego. Czy to znaczy, że możemy odwołać następne wizyty u lekarza? Oczywiście, że nie. Usunięcie intruzów z naszych organizmów nie zapewni nam wiecznego zdrowia, ale przy następnej wizycie lekarz będzie raczej odstawiał leki, a nie przepisywał następne”.


Co na to oficjalna medycyna?

Ten rodzaj terapii nie jest uznawany przez oficjalną medycynę z jednego podstawowego powodu. Nie przeprowadzono szczegółowych i kompleksowych badań efektów tej terapii, bo żadnemu koncernowi farmaceutycznemu się to nie opłaca.  Hulda Clark nie opatentowała swojego pomysłu, a szczegóły budowy urządzenia „Zapper” opublikowała w swojej książce “Kuracja życia”, co oznacza, że każdy może je wykonać sam!

Dla oficjalnej medycyny to żaden interes, że ludzie będą samodzielnie zwalczać swoje choroby, bo zarabia się na tym, że pacjenta się leczy, a nie na tym, że się go wyleczy.

Swoją życiową i zawodową filozofię Hulda Clark podsumowuje tak:

“Można pomyśleć, że taki wynalazek powinno się niezwłocznie opatentować, taki był mój pierwotny zamiar, lecz dokonałam innego wyboru. Niesienie pomocy wszystkim cierpiącym pomaga zarazem mnie, moim dzieciom i wnukom, ponieważ cały świat musi wydostać się z mroku chorób i poznać prawdziwe przyczyny infekcji oraz schorzeń. Możemy i musimy wejść w nowy wiek życia pozbawionego chorób: bez cukrzycy, nadciśnienia, raka czy AIDS, bez migren, liszai i tym podobnych…”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *