Zabiegi Skomentuj

Zabiegi, czyli jak stosujemy zapper Nunczako

 

Zobacz krótki film instruktażowy, pokazujący jak łatwy w użyciu jest zapper Nunczako. Do tego informacje, jak i kiedy przeprowadzać zabiegi.

 

Jak uruchomić zapper Nunczako

 

Po zdjęciu folii zabezpieczającej elektrody i dokręceniu przewodu elektrycznego do jednej z rączek, należy je wziąć w obydwie dłonie (nie ma znaczenia, w które). W celu zwiększenia kontaktu dłoni z elektrodami dobrze jest nawilżyć dłonie lub użyć żelu wodnego. Elektrody-rączki można też owinąć wilgotną chusteczką.
W dolnej części jednej z elektrod znajduje się włącznik, który należy przełączyć z pozycji „0” na pozycję „I”. W tym momencie zapali się zielona dioda, umieszczona w górnej części elektrody (z której wychodzi przewód elektryczny). Sygnalizuje ona działanie baterii (bateria 9V lub akumulatorek).
Zapper jest gotowy do pracy, teraz wystarczy nacisnąć znajdujący się obok czarny przycisk, ale zapper w tym momencie jeszcze nie pracuje. Jego uruchomienie wymaga naciśnięcia czarnego przycisku startowego.  (uwaga – na powyższym filmie przycisk startowy ma kolor zielony).

 

Jak przeprowadzić zabieg

 

Obok świecącej na zielono diody znajduje się trzyzakresowy przełącznik, który należy ustawić na pozycję „1”, a następnie nacisnąć znajdujący się obok przycisk, który uruchamia urządzenie, co jest sygnalizowane zapaleniem się niebieskiej (w starszych modelach czerwonej) diody. W tym momencie rozpoczyna się zabieg na pierwszym zakresie częstotliwości.
Po około 3 minutach niebieska dioda gaśnie, wtedy przesuwamy przełącznik na pozycję środkową (drugi zakres) i znów włączamy przycisk. Ponowne zapalenie się niebieskiej diody sygnalizuje działanie zappera.
Po zgaśnięciu niebieskiej diody to samo robimy na zakresie „3”.
Po wykonaniu takiej sesji należy zrobić 20 – 30 minutową przerwę, a następnie wszystkie czynności powtórzyć w drugiej sesji oraz – po takiej samej przerwie – w trzeciej.

 

Jak często przeprowadzać zabiegi

 

W czasie choroby aparat należy stosować około 3 razy dziennie – nie więcej – ze względu na ilość uwalnianych toksyn, których organizm nie jest w stanie wydalić. W celach profilaktycznych aparat używa się 2 do 3 razy w tygodniu.
UWAGA – po każdym zabiegu zalecane jest spożywanie jogurtu lub kwaśnego mleka w celu podtrzymywania funkcjonowania flory bakteryjnej.

 

Inne sposoby trzymania zappera

 

W przypadku chorób organów znajdujących w tułowiu (nerki, żołądek, wątroba itp.) elektrody, czyli rączki powinno się umieszczać pod pachami lub na linii pacha – krocze, lub – jedna pod plecami, a druga na brzuchu, tak żeby prąd popłynął po linii prostej przez chore miejsce.
W przypadku grzybicy np. na ręce, najlepiej jedną rączkę trzymać w dłoni (namoczonej) a drugą, owiniętą w mokrą szmatkę, pod pachą lub w zgiętym łokciu, tej samej ręki.
Podobnie jest z nogami – jedna rączka np. pod stopą, a druga pod zgiętym kolanem lub w kroczu.
Jeżeli chodzi o choroby gardła i głowy, to jedna elektroda powinna być mieszczona np. pod pachą, a druga dociśnięta do szyi lub przyłożona do wilgotnej skroni. Nie wolno jej dociskać gołą ręką, bo część prądu popłynie po ręce. Dociskać należy tylko przez izolację np. folię lub suchy ręcznik.

 

Obecnie terapia metodą zappowania nie jest uznawana jako metoda naukowa, a zgodnie z art. 2 pkt. 38 Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych opisywany aparat zapper Nunczako (lub biorezonator) nie jest urządzeniem medycznym i pełni funkcję nie medyczną, a jedynie badawczą. Zatem jego stosowanie nie ma na celu zastąpienia innych konwencjonalnych metod leczenia. Zalecane jest zatem konsultowanie jego użycia ze swoim lekarzem, a wszelkie prawne konsekwencje użycia urządzenia Zapper Nunczako ponosi użytkownik na własne ryzyko.

>>ZOBACZ SKLEP>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *