Jan-Taratajcio

Konstruktor zappera Skomentuj

Zapper Nunczako i jego konstruktor

 

Jan Marian Taratajcio pierwszy, najprostszy zapper zbudował ponad 16 lat temu. Jego laboratorium jest wypełnione dziesiątkami różnych urządzeń i konstrukcji. Wszystko to jest poparte niezwykłą wiedzą i doświadczeniem.

Zapper Nunczako to owoc wielu doświadczeń i eksperymentów. Jan Taratajcio postanowił zbudować urządzenie, proste, tanie, łatwe w obsłudze i niewielkie. Poszedł dalej w swoich projektach i – jako jedyny – zbudował zapper zgodnie z zasadami złotej proporcji.

Na dokładkę jego Nunczako jest skonstruowany tak, by mógł w swoim wnętrzu gromadzić energię orgonu. Inna – często używana nazwa tego urządzenia to BIOREZONATOR.

 

Książka “Łańcuch życia”

Swoje doświadczenia i wiedzę gromadzoną przez ponad 30 lat Jan Taratajcio zebrał w wyjątkowej książce  pod tytułem “Łańcuch życia”.
Jest to mocna lektura!  Jan Taratajcio pisze tam nie tylko o zapperze, ale też o różnych metodach leczenia raka, o historii witaminy B17, o odkryciach przyczyn powstawania raka dokonanych przez dr Anatola Rybczyńskiego i wielu innych kontrowersyjnych sprawach.
Są też tam zebrane przykłady machinacji lobby farmaceutycznego, które za wszelką cenę próbuje przejąć kontrolę nad leczeniem ludzi, eliminując wszelką konkurencję.
Zobacz krótką rozmowę z konstruktorem zapperów – Janem Taratajcio:

 

Opatentowane zdrowie

“… przemysł farmaceutyczny był budowany przez inwestorów, których celem było zastąpienie efektywnych, lecz niemożliwych do opatentowania naturalnych remediów, przez w większości nieefektywne, lecz możliwe do opatentowania i wysoce dochodowe leki farmaceutyczne.

Szczególną cechą przemysłu farmaceutycznego jest robienie pieniędzy na chorych… przemysł farmaceutyczny stara się poszerzyć rynki zbytu, co oznacza, że stara się utrzymać istniejące choroby i znaleźć nowe, mogące zapewnić zbyt jego lekom.

Zapobieganie i leczenie chorób niszczy farmaceutyczny interes, a eliminowanie popularnych chorób zagraża jego istnieniu.”

Starożytny Egipt

W swojej książce Jan Taratajcio sięga też do wiedzy starożytnych cywilizacji, w tym do Egiptu. Publikuje zdjęcia, na których widać, że faraon Ramzes II trzyma w dłoniach dziwne urządzenie, nazywane “Tuba Torusa”.
Jan Taratajcio opisuje też odkrycie orgonu, pisze też o niewidzialnych energiach, piramidach, o darmowej energii, budowie i funcjonowaniu DNA i wielu innych tematach. „Łańcuch życia” to książka tylko dla otwartych umysłów i dla ludzi, którzy chcą leczenie wziąć we własne ręce.

Egipt, III w. p.n.e

Polska, XXI w. n.e.
Książka jest dostępna w wersji drukowanej, możesz ją zamówić w sklepie:

 

Ksążka: Jan Taratajcio, Łańcuch życia”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *