biorezonator

Biorezonator 1

Biorezonator Jana Taratajcio

 

Biorezonator Jana Taratajcio to unikalne urządzenie typu „dwa w jednym”. Z jednej strony jest to klasyczny zapper Nunczako 3 pozycyjny zasilany baterią. Z drugiej strony działa jako akumulator energii orgonalnej, dzięki dodatkowej funkcji BIO. Obydwie te funkcje działają niezależnie od siebie.

Biorezonator jako zapper

Biorezonator emituje delikatny prąd o różnych częstotliwościach, dla człowieka nieszkodliwych. Eliminuje on drobnoustroje, w tym: bakterie, pleśnie, grzyby oraz pasożyty, które są przyczyną niemal wszystkich chorób.

Stymuluje pracę układu immunologicznego i wpływa na poprawę procesów metabolicznych.

Zakres emitowanych częstotliwości obejmuje wszystkie patogeny – od bakterii, poprzez wirusy, grzyby do pasożytów włącznie. Unikalne jest jednak to, że Jan Taratajcio zastosował trzy różne fale nośne (stąd 3 przełączniki), dzięki czemu urządzenie jest silniejsze niż zwykłe zappery.

Zaletą biorezonatora jest też to, że nie musimy znać częstotliwości patogenów rezydujących w naszym organizmie, bowiem emituje on pełny zakres tych częstotliwości.

Biorezonator jako akumulator orgonu

Biorezonator pełni wszystkie te same funkcje co zapper Nunczako 3-pozycyjny. Różnica w stosunku do klasycznego zappera 3-pozycyjnego polega na tym, że jedna rączka (elektroda) zappera BIO jest dodatkowo wewnątrz wypełniona mieszaniną wosku z szelakiem. W środku umieszczona jest też elektroda, wystająca z czarnego korka na zewnątrz (zdjęcie poniżej).

Dzięki temu biorezonator może gromadzić energię orgonalną o wartości około 700 jednostek Bovisa. Po dotknięciu go do ciała doładowuje nasze pole Meisnera (aurę) oraz usuwa zaburzenia i wyrwy w kręgach energetycznych (czakrach).

Klasyczny zapper Nunczako 3-pozycyjny nie ma możliwości ładowania energią orgonalną. Jedynie rezonuje z częstotliwością tzw. “złotej proporcji”. Ukierunkowuje przepływ orgonu, ale go nie gromadzi,  jak wersja BIO.

Dodatkowo rączki zappera Nunczako BIO zostały tak wyprofilowane żeby miały podobną zasadę działania jak różdżka Horusa, z zamontowanym wewnątrz zapperem, a elektroda BIO służy jako akumulator orgonu.

Doładowanie biorezonatora orgonem 

Zapper BIO wymaga co jakiś czas doładowania orgonem. Polega to na tym, że po odkręceniu przewodu, należy rączkę wsunąć na 2, 3 godziny do zagłębienia w ziemi w ogródku.
Doskonałym sposobem na doładowanie orgonem biorezonatora jest wypełnienie ocynkowanego wiaderka wilgotną ziemią ogrodniczą lub torfem i włożenie do niej rączki biorezonatora.
biorezonator-donica Jeśli nie mamy wiaderka, możemy biorezonator doładować w dużej donicy z kwiatami, postawionej na balkonie lub parapecie. Taką czynność wykonujemy ok. 2 razy w tygodniu.

Doładowanie należy wykonywać w miejscu odległym od sieci energetycznych wysokiego napięcia (min. 50 m), a odległość od przewodów zwykłej sieci elektrycznej powinna wynosić min. 2 m.

W ten sposób naładowaną orgonem rączkę (elektrodę) należy wyjmować i przenosić trzymając w folii plastikowej, bo tylko taki materiał nie przepuszcza zakumulowanego orgonu. Dopiero podczas zabiegu bierze się ją w rękę. Brak doładowania orgonem nie ma żadnego wpływu na działanie biorezonatora jako klasycznego zappera, ponieważ tą funkcję zapewnia osobne zasilanie poprzez baterię.

W jaką baterię powinien być wyposażony biorezonator

Biorezonator zasilany jest baterią 9 V, którą należy wymieniać minimum raz na miesiąc, jeśli urządzenie używamy regularnie. Napięcie między elektrodami, mierzone woltomierzem powinno wahać się między 4 – 4,2 V (jest to mierzony prąd zmienny).

Można też zastosować akumulatorek, ale – uwaga – niektóre z nich są większe niż baterie i nie mieszczą się w rurce elektrody. Przy zakupie warto mieć zapper przy sobie, by sprawdzić, czy rozmiar akumulatorka jest właściwy.

Biorezonator i bezpieczeństwo stosowania

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Waszyngtonie wykazały, że zappery nie mają negatywnego wpływu na białe ciałka krwi. Raport z tych badań można przeczytać tutaj: https://www.drclark.net/en-us/disease-a-protocols/cancer-page/research-articles/zapper-and-cells-65218

Flora bakteryjna jelit: ponieważ prąd płynie po ściankach jelit, a nie przez ich środek (podobnie płynie po wierzchu przewodu elektrycznego, a nie środkiem), ma minimalny wpływ na jakość flory bakteryjnej. Ponieważ przy obecnej diecie, składającej się z przetworzonych produktów, flora bakteryjna często jest w złym stanie, należy ją wzmacniać jogurtem lub maślanką.

Prąd w ograniczony sposób płynie również w organach o podobnej (objętościowej) budowie jak jelita: np. w gałce ocznej czy pęcherzu moczowym. Dlatego oprócz biorezonatora należy kurację wzmacniać suplementami.

Biorezonator i suplementy

Drobnoustroje znajdujące się w przewodzie pokarmowym czy gałce ocznej (np. gronkowiec), gdzie prąd nie ma dostępu, należy dodatkowo niszczyć naturalnymi mieszankami ziołowymi: np. środkiem Parafarm, Graviolanalewką z czarnego orzecha lub podobnymi. A w układzie moczowym (pęcherz) – np. suplementem Cystone. W przeciwnym razie drobnoustroje będą się ciągle odradzały i kuracja przeciągnie się w czasie.

Zobacz jak sprawdzić autentyczność zapperów Jana Taratajcio:

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Obecnie terapia metodą zappowania nie jest uznawana jako metoda naukowa, a zgodnie z art. 2 pkt. 38 Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych opisywany aparat zapper Nunczako (lub biorezonator) nie jest urządzeniem medycznym i pełni funkcję nie medyczną, a jedynie badawczą. Zatem jego stosowanie nie ma na celu zastąpienia innych konwencjonalnych metod leczenia. Zalecane jest zatem konsultowanie jego użycia ze swoim lekarzem, a wszelkie prawne konsekwencje użycia urządzenia Zapper Nunczako ponosi użytkownik na własne ryzyko.

One Comment

Trackbacks and Pingbacks

  1. […] Usuwanie wirusów i bakterii zapperem Jana Taratajcio […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *