Zapper Nunczako 6

 

Zapper Nunczako 3-pozycyjny

Zapper Nunczako 3-pozycyjny jest urządzeniem, które zaprojektował polski konstruktor – Jan Taratajcio, który nad swoimi aparatami pracuje od ponad 18 lat.

Jan Taratajcio zbudował prosty i tani zapper, który jako jedyny całą elektronikę ma w jednej z rączek. Dzięki temu urządzenie jest małe i wygodne w użyciu – można je używać podczas spaceru, w autobusie itd.

Zapper Nunczako 3-pozycyjny, działa w pasmach częstotliwości od ok. 30 do 700 kHz. Dla podniesienia skuteczności działania zostały one rozłożone na 3 pasma nośne, co zwiększa moc działania. Do ich ustawiania służy specjalny przełącznik. W każdym zakresie zapper pracuje automatycznie około 3 minut, nie wymagając mierzenia czasu  pracy. Daje to łączny czas wykonania jednego cyklu około 9 minut.

Zapper Nunczako nie ma możliwości ładowania energią orgonalną. Jedynie rezonuje z częstotliwością tzw. „złotej proporcji”. Ukierunkowuje przepływ orgonu, ale go nie gromadzi,  tak jak wersja BIO, czyli biorezonator Jana Taratajcio.

Zalety Zappera Nunczako

Zapper Nunczako emituje delikatny prąd o różnych częstotliwościach, dla człowieka nieszkodliwych. Eliminuje on drobnoustroje, w tym: bakterie, pleśnie, grzyby oraz pasożyty, które są przyczyną niemal wszystkich chorób. Stymuluje pracę układu immunologicznego i wpływa na poprawę procesów metabolicznych.

Zakres emitowanych częstotliwości obejmuje wszystkie patogeny – od bakterii, poprzez wirusy, grzyby do pasożytów włącznie.

Unikalne jest jednak to, że Jan Taratajcio zastosował trzy różne fale nośne (stąd 3 przełączniki), dzięki czemu urządzenie jest silniejsze niż zwykłe zappery.

Zaletą zappera jest też to, że nie musimy znać częstotliwości patogenów rezydujących w naszym organizmie, bowiem emituje on pełny zakres tych częstotliwości.

W jaką baterię powinien być wyposażony zapper

Zapper zasilany jest baterią 9 V, którą należy wymieniać minimum raz na miesiąc, jeśli urządzenie używamy regularnie. Napięcie między elektrodami, mierzone woltomierzem powinno wahać się między 4 – 4,2 V (jest to mierzony prąd zmienny).

Można też zastosować akumulatorek, ale – uwaga – niektóre z nich są większe niż baterie i nie mieszczą się w rurce elektrody. Przy zakupie warto mieć zapper przy sobie, by sprawdzić, czy rozmiar akumulatorka jest właściwy.

Zapper Nunczako i bezpieczeństwo stosowania

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Waszyngtonie wykazały, że zappery nie mają negatywnego wpływu na białe ciałka krwi. Raport z tych badań można przeczytać tutaj: https://www.drclark.net/en-us/disease-a-protocols/cancer-page/research-articles/zapper-and-cells-65218

Flora bakteryjna jelit: ponieważ prąd płynie po ściankach jelit, a nie przez ich środek (podobnie płynie po wierzchu przewodu elektrycznego, a nie środkiem), ma minimalny wpływ na jakość flory bakteryjnej. Ponieważ przy obecnej diecie, składającej się z przetworzonych produktów, flora bakteryjna często jest w złym stanie, należy ją wzmacniać jogurtem lub maślanką.

Prąd w ograniczony sposób płynie również w organach o podobnej (objętościowej) budowie jak jelita: np. w gałce ocznej czy pęcherzu moczowym. Dlatego oprócz zappera należy kurację wzmacniać suplementami.

Zapper Nunczako i suplementy

Drobnoustroje znajdujące się w przewodzie pokarmowym czy gałce ocznej (np. gronkowiec), gdzie prąd nie ma dostępu, należy dodatkowo niszczyć naturalnymi mieszankami ziołowymi: np. środkiem ParafarmGraviola,  nalewką z czarnego orzecha lub podobnymi. A w układzie moczowym (pęcherz) – np. suplementem Cystone. W przeciwnym razie drobnoustroje będą się ciągle odradzały i kuracja przeciągnie się w czasie.

Zobacz jak sprawdzić autentyczność zapperów Jana Taratajcio:

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Obecnie terapia metodą zappowania nie jest uznawana jako metoda naukowa, a zgodnie z art. 2 pkt. 38 Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych opisywany aparat zapper Nunczako nie jest urządzeniem medycznym i pełni funkcję nie medyczną, a jedynie badawczą. Zatem jego stosowanie nie ma na celu zastąpienia innych konwencjonalnych metod leczenia. Zalecane jest zatem konsultowanie jego użycia ze swoim lekarzem, a wszelkie prawne konsekwencje użycia urządzenia Zapper Nunczako ponosi użytkownik na własne ryzyko.

6 Comments

Trackbacks and Pingbacks

  1. […] Zapper służy do zwalczania zarówno pasożytów, jak grzybów i bakterii. Ta prosta i bezpieczna metoda stosowana jest od ponad 20 lat, jej opis  jest tutaj: zapper […]

  2. […] Usuwanie drobnoustrojów chorobotwórczych zapperem Jana Taratajcio. […]

  3. […] >>Usuwanie grzybów zapperem Jana Taratajcio<< […]

  4. […] Zwalczanie wirusów zapperem Jana Taratajcio […]

  5. […] >>Usuwanie pasożytów zapperem Jana Taratajcio<< […]

  6. […] >Zobacz usuwanie pasożytów zapperem Nunczako Jana Taratajcio>> […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *